İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan kaynakları politikamız; kalite, dürüstlük, insana saygı, liderlik ve güç birliği değerlerine sahip çıkan şirket kültürümüzle, sektöründe fark yaratan, rekabet etkinliğini arttıran, tercih edilen bir şirket olarak başarımızı sürdürülebilir kılmaktır.

Bu politika çerçevesinde,

• Şirket hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını tespit etmek ve oluşturmak

• Sonuç odaklı ve etkin karar alan organizasyon yapısı içerisinde hedef temelli yönetim anlayışı ile çalışanlarımızın ve şirketimizin sürekli gelişimini desteklemek

• Şirketimize katkı sağlayacak, alanının en iyisi olan insan kaynağını planlamak ve geleceğin yöneticilerini yetiştirmek

• Çalışanlarımızın memnuniyetini ve şirket bağlılığını arttırmak amacıyla insan odaklı, katılımcı yönetim anlayışımızla ilerlemekteyiz.

İşe Alım ve Yerleştirme:

Şirket hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda aranan nitelikleri en doğru şekilde karşılayan, etkin bir işe alım süreciyle şirket değerlerimize katkıda bulunmak öncelikli amacımızdır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından seçilen ve mülakata tabi tutulan adaylara, gerekli durumlarda çeşitli testler uygulanarak işe alım süreçleri tamamlanır.

AÇIK POZİSYONLAR

Açık olan poziyonlar için www.kariyer.net adresini ziyaret edebilirsiniz.